Подяки

Висококваліфікований та надійний партнер в сфері проектування, постачання та монтажу...

ЛМКП "Львівводоканал" висловлює Вам подяку за плідну співпрацю з нашим підприємством. Протягом останніх років Вашим підприємством було успішно реалізовано ряд проектів по енергозбереженню на об'єктах водопостачання та водовідведення ЛМКП "Львівводоканал" з заміною енергоємного насосного обладнання на енергоощадне.

Так, проведена Вашим підприємством в 2008-2009 роках реконструкція насосної станції "Винники" з заміною п'яти насосних агрегатів Д1250-125 і Д1250-65 на насосні агрегати SCP фірми "WILO" та встановлення частотних перетворювачів VLT фірми "Danfoss" потужністю 560 кВт і 132 кВт дали річну економію електроенергії орієнтовно 1 млн грн (за цінами 2009 року)

ТОВ "МТВО "Комплекс" в повному об'ємі виконує взяті зобов'язання. Робота виконується на високому професійному рівні та у встановлені терміни.

Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ЛМКП "Львівводоканал" рекомендує ТОВ "МТВО "Комплекс", як висококваліфікованого та надійного партнера в сфері проектування, постачання та монтажу насосного обладнання для систем водопостачання та водовідведення.

lviv

Заплатинський М.І., Львівводоканал

Рекомендуємо, як надійного партнера нашого підприємства протягом останніх кількох років

РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" засвідчує, що ТзОВ "МТВО "Комплекс" протягом останніх кількох років є надійним партнером нашого підприємства в частині підбору, постачання, монтажу та пусконалагоджувальних робіт насосного обладнання комунального призначення, а також висловлює подяку за плідну співпрацю з нашим підприємством.

Проведені з допомогою ТзОВ "МТВО "Комплекс" реконструкції міських насосних станцій водопостачання і каналізації дозволили значно зменшити енергоспоживання нашого підприємтства.

РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" рекомендує ТзОВ "МТВО "Комплекс" - офіційного дилера WILO SE (Німеччина), Danfoss (Данія) для роботи з міськими комунальними підприємствами в сфері водопостачання та водовідведення.

rivne

Дзесик С.С., Директор РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"