Компанія WILO AG є одним з провідних виробників насосів і установок для опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання і водовідведення.

Дочірнім підприємством компанії в Україні є ТОВ «ВІЛО Україна» . Сьогодні ТОВ «ВІЛО Україна» успішно об’єднує німецького виробника і українського споживача, демонструючи сучасну організацію і високоякісний сервіс при постачанні устаткування.

Основними напрямки застосування насосного обладнання WILO є:

Окрім обладнання WILO, ТОВ «ВІЛО Україна» є ексклюзивним представником в Україні таких компаній, як

  • Reflex. Компанія Reflex Winkelmann GmbH – це ведучий виробник мембранних баків та допоміжного обладнання для систем опалення, кондиціювання, водопостачання та підвищення тиску. Висока надійність обладнання, оптимальне поєднання якості та ціни – це основні засади, які послужили досягненню провідних позицій не тільки у Європі, а й у всьому світі.
  • Grunbeck. Виробнича програма німецької фірми Gruenbeck Wasseraufbereitung GmbH cпрямована на новітні енергоощадні процеси очистки води та задовільняє дедалі зростаючі вимоги з охорони довкілля. Комплексні проекти, які включають стандартне та унікальне обладнання Gruenbeck, успішно зреалізовані у багатьох країнах світу, у тому числі і в Україні.
  • Seepex. Німецька компанія Seepex продукує шнекові насоси для в’язких і абразивних середовищ, які застосовуються у різноманітних галузях промисловості: хімічній, харчовій, нафтогазовидобувній, паперовій. У комунальному господарстві такі насоси використовуються для водопостачання та очисних споруд. Насоси Seepex забезпечують точну безпульсаційну витрату перекачуваного середовищ продуктивністю від 0,1 л/год. до 500 куб./год.
  • Spirotech. Компанія Spirotech (Нідерланди) більш як 40 років виробляє сепаратори повітря і шламу для циркуляційних контурів. Завдяки запатентованій особливій конструкції сепаратори Spirotech допомагають швидко розповітрити систему тепло та холодопостачання, видаляють мікроскопічні часточки шламу, забезпечуючи тим самим підвищення терміну експлуатаці та ефективності системи вцілому.

МТВО «Комплекс» є офіційним дилером та авторизованим сервісним центром ТОВ «ВІЛО Україна» з 1999р.

WILO2

 

Нашим підприємством поставлено, змонтовано та запущено обладнання WILO в багатьох регіонах України для потреб житлово-комунального господарства, а саме у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Житомирській, Запорізькій та інших областях.