Висококваліфікований та надійний партнер в сфері проектування, постачання та монтажу...

ЛМКП "Львівводоканал" висловлює Вам подяку за плідну співпрацю з нашим підприємством. Протягом останніх років Вашим підприємством було успішно реалізовано ряд проектів по енергозбереженню на об'єктах водопостачання та водовідведення ЛМКП "Львівводоканал" з заміною енергоємного насосного обладнання на енергоощадне.

Так, проведена Вашим підприємством в 2008-2009 роках реконструкція насосної станції "Винники" з заміною п'яти насосних агрегатів Д1250-125 і Д1250-65 на насосні агрегати SCP фірми "WILO" та встановлення частотних перетворювачів VLT фірми "Danfoss" потужністю 560 кВт і 132 кВт дали річну економію електроенергії орієнтовно 1 млн грн (за цінами 2009 року)

ТОВ "МТВО "Комплекс" в повному об'ємі виконує взяті зобов'язання. Робота виконується на високому професійному рівні та у встановлені терміни.

Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ЛМКП "Львівводоканал" рекомендує ТОВ "МТВО "Комплекс", як висококваліфікованого та надійного партнера в сфері проектування, постачання та монтажу насосного обладнання для систем водопостачання та водовідведення.

lviv

Заплатинський М.І., Львівводоканал